جشنواره عید تا عید ویژه تمامی محصولات با کد تخفیف :25

خواب خوب ، حال خوب

خواب خوب ، حال خوب

ثبت سفارش

ثبت سفارش و مراحل آماده سازی و ارسال محصول شما ۲۴ الی 72 ساعته در تهران و کرج در تمام روزهای کاری میباشد
پرداخت درب منزل در تهران و کرج
شما می توانید وجه سفارش خود را هنگام تحویل کالا با کلیه کارت های بانکی در دستگاه کارتخوان پرداخت کنید، در برخی موارد امکان پرداخت در محل سفارش برای شهرهای کوچک و یا کالاهایی که با باربری ارسال می گردد وجود ندارد.
پرداخت اینترنتی
کاربران می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

نحوه ارسال و تحویل گرفتن سفارش

سفارشات باربری بین 3 تا 5 روز کاری تحویل خواهد شد. “این مدت در ایام پر ترافیک کاری مانند پایان سال ممکن است افزایش یابد.”
همکاران ما در تهران و کرج موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.
لازم است در حضور مامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری نمایید. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط شما به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

مرجوعی کالا

به دلیل بهداشتی بودن کالاها تنها در صورت باز نشدن پلمب کالا، امکان تعویض و یا مرجوعی وجود دارد.
توجه
جهت رسیدگی به درخواست ذکر شماره پیگیری سفارش الزامی است ،
در صورت مغایرت و ایراد فنی و یا آسیب دیدگی ظاهری با تایید کارشناسان خدمات پس از فروش شرکت لمینیک
هزینه‌های ارسال مجدد به عهده شرکت می باشد.

اطلاعات و شرایط لازم جهت بازگشت وجه به مشتری

مشتری میبایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل میباشد را در حساب کاربری خود ثبت نماید. (در خصوص افراد زیر 18 سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان کفایت میکند.)
– در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود میپذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از شرکت لمینیک، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را می پذیرد.
– در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، شرکت لمینیک می بایست مدارک صاحب حساب کارت مبداء را به همراه مدارک صاحب پروفایل بررسی کرده و مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.

حریم خصوصی

شرکت لمینیک معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است، از این رو اطلاعات شخصی کاربران ( نام، آدرس و تلفن ) که جهت ثبت سفارش از کاربران دریافت می شود به هیچ عنوان در اختیار شخص دیگری قرار نخواهد گرفت.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و شرکت لمینیک تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

سبد خرید شما در حال حاضر خالی است.

بازگشت به فروشگاه